Zespół

Firma powstała w 2001 roku. Jesteśmy zespołem młodych wspinających się ludzi. Doświadczenia zdobyte w skałach i górach całego świata w ciągu niemal dziesięciu lat poprzedzających powstanie firmy doprowadziły nas do momentu, w którym nasza pasja zdeterminowała całe życie, również zawodowe.


Niektórzy z nas nie skończyli studiów przez wspinanie, inni skończyli, ale niewiele wiedzą z dziedziny, którą studiowali... Wszystko to przez wspinanie, w którym to realizujemy się i z czasem staliśmy się naprawdę dobrymi fachowcami...

Niech świadczą o tym nasze wyniki sportowe (liczne wygrane zawody rangi ogólnopolskiej), skalne (pokonane drogi do stopnia 8c PP i 8a OS), czy górskie (trudne drogi wielowyciągowe do stopnia 8a włącznie). Nasze wyniki pedagogiczne też pozwalają nam być dumnymi z nas i podopiecznych.

Świetne wyniki juniorów i zadowolenie dorosłych klientów wzbogaca nasze CV. Szczególnie cenne dla nas jest uznanie profesjonalistów - środowiska wspinaczkowego, które powierza nam organizację imprez wspinaczkowych najwyższej rangi (edycje pucharu Polski). Zbudowaliśmy również jedyną w tej części Europy ścianę do bicia rekordów świata na czas, na której na co dzień trenują mistrzowie Europy i zdobywcy Pucharu Europy.